KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12508460

nr 1250 8460

Oidentifierad konstnär. Segelskuta. Signerad, daterad -26. Olja på pannå, 13x21,5 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:15:41