KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776015

nr 1477 6015

Oidentifierad konstnär. Ryssland. Signerad, Motiv Från St Petersburg. Olja på duk, 84x107 cm, yttermått inklusive ram: 90x114 cm

Utrop:

2.400 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 19:24:46)
Uppdatera
Visning

fredag 1/7, lördag 2/7, söndag 3/7 och måndag 4/7

Auktionen
avslutas:

måndag 4 juli kl 18:12:16

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor