ART / Oil paintings / Oil painting 14819097
nr 1481 9097
OIL PAINTING
unidentified artist, Russia. Signerad HK. Oil on canvas, 68x54 cm, unframed,
Oidentifierad konstnär, Ryssland. Signerad HK. Olja på duk, 68x54 cm, oramad
SEK 200
Monday August 8 2022
at 20:20:06
100 kr
150 kr