KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797318
nr 1479 7318
Oidentifierad konstnär. Religiöst motiv. Ej signerad. Olja på duk, 29x21 cm, yttermått inklusive ram: 53x45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:30:29
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
6
500 kr
6