KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685044
nr 1568 5044
Oidentifierad konstnär. Porträtt föreställande kung Carl XI Gustav. Ej signerad. Olja på duk, 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:36:30
1.500 kr
2.000 kr
3.400 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)