KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327190
nr 1332 7190
Oidentifierad konstnär. Parklandskap, ej ram. Ej signerad. Olja på duk, 60x73 cm
Kondition: slitage, skador, skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:13:53
8/6 15:59:33