KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036058
nr 1703 6058
Oidentifierad konstnär. Paris. Signerad. Olja på duk, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 31x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:54:50
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr