KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464491
nr 1346 4491
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad Rj, Fjällandskap. Olja på duk, 39x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:05:46
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr