KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15474246

nr 1547 4246

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad ML 1957, Kustmotiv. Olja på duk, 40x66 cm, yttermått inklusive ram: 60x89 cm

måndag 12 juni 2023
kl 18:26:17