KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218031

nr 1621 8031

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, landskap. Olja på pannå, 26x35cm, yttermått inklusive ram: 33x40cm

Utrop:

1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.100 kr (per 08:02:26)
Uppdatera
Visning

fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5

Auktionen
avslutas:

måndag 20 maj kl 20:28:04

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/5 16:08:59 1      1.000 kr
16/5 19:58:18 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor