KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15649318
nr 1564 9318
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad FH -98, åkerlandskap med jordbrukare. Olja på duk, 49x61 cm, yttermått inklusive ram: 66x80 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:38:57
300 kr
350 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)