KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15915129

nr 1591 5129

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, CB, landskap. Olja på duk, 88x115 cm, yttermått inklusive ram: 91x118 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 januari 2024
kl 20:36:44