KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342302
nr 1334 2302
Oidentifierad konstnär. Marinmotiv med segelskuta. Signerad, daterad 1949. Olja på duk, 64x99 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:32:09
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)