KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746473
nr 1374 6473
Oidentifierad konstnär. Marin, monogramsignerad. Olja på pannå, 18x14 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:45:51
200 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
6
800 kr