KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789239
nr 1378 9239
Oidentifierad konstnär. Marin, ej signerad. Olja på duk, 105x63, yttermått inklusive ram: 142x102 cm
Kondition: slitage, skadad duk, skadad ram
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:27:47
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr