KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816340
nr 1581 6340
Oidentifierad konstnär. Mansporträtt. Signerad. Olja på duk, 72x60 cm, yttermått inklusive ram: 85x73 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:20:00
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr