KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816342
nr 1581 6342
Oidentifierad konstnär. Mansporträtt. Signerad, daterad 1919duk, 89x68 cm, yttermått inklusive ram: 103x82 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:30:00
23/11 17:59:15