KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15643039
nr 1564 3039
Oidentifierad konstnär. Månskenslandskap, kust. Ej signerad. Olja på duk, 50x69 cm, yttermått inklusive ram: 70x91 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:15:31
18/9 11:03:23
500 kr
18/9 19:17:24