KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857465
nr 1385 7465
Oidentifierad konstnär. Loch Haurn, Signerad 1892. Olja på duk, 46x35, yttermått inklusive ram: 74x63 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:19:57
1.500 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr
6
4.400 kr
6
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
6