KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725306

nr 1372 5306

Oidentifierad konstnär. Landsväg med figurer. Ej signerad, daterad 1912. Olja på duk, 63x96 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:23:33