KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725306
nr 1372 5306
Oidentifierad konstnär. Landsväg med figurer. Ej signerad, daterad 1912. Olja på duk, 63x96 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:23:33
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)