KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445247
nr 1444 5247
Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad Poli. Olja på duk, 60x90cm, yttermått inklusive ram: 82x114cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:54:01
20/1 23:48:29
700 kr
23/1 23:06:14