KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878307
nr 1387 8307
Oidentifierad konstnär. Landskap med ko. Monogramsignerad. Olja på duk, 48x68cm, yttermått inklusive ram: 72x92cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:45:01
28/3 14:10:00