KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128406
nr 1312 8406
Oidentifierad konstnär. Landskap med borg. Ej signerad. Olja på duk, 47x66cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:27:24
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)