KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499114
nr 1449 9114
Oidentifierad konstnär, kvinna på sängkant, monogramsignerad -35. Olja på pannå, 58x34, yttermått inklusive ram: 70x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:55:13
19/2 09:56:06
300 kr
21/2 19:39:53