KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154135
nr 1515 4135
Oidentifierad konstnär, kvinna med luta. Signerad. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 69x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:20:47
100 kr
150 kr