KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385287
nr 1338 5287
Oidentifierad konstnär. Kvinna i folkdräkt. Omkring 1900, ej signerad. Olja på duk, uppfodrad duk, 22x18 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:18:39
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)