KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15033292
nr 1503 3292
Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Signerad. Olja på duk, 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:54:29
100 kr
150 kr
200 kr