KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12611084
nr 1261 1084
Oidentifierad konstnär, kustlandskap. Olja på duk, 44x69 cm
Kondition: slitage, skador,skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:15:49
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr