ART / Oil paintings / Oil painting 14775063
nr 1477 5063
OIL PAINTING
unidentified artist. Komposition med figurer. Signerad HT - 65. Oil on canvas, 67x77 cm, unframed,
Oidentifierad konstnär. Komposition med figurer. Signerad HT - 65. Olja på duk, 67x77 cm, oramad
SEK 100
Monday July 4 2022
at 20:33:55
25/6 23:40:52