KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707363
nr 1570 7363
Oidentifierad konstnär. Komposition, ej signerad. Olja på pannå, 74x123 cm, yttermått inklusive ram: 78x127 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:52:11
400 kr
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr