KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618070
nr 1561 8070
Oidentifierad konstnär. Kargt kustlandskap, ej signerad. Olja på pannå, bildmått: 50x82 cm, yttermått inklusive ram: 64x97 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 september 2023
kl 18:33:41
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr