ART / Oil paintings / Oil painting 14761018
nr 1476 1018
OIL PAINTING
unidentified artist. Italiensk kustbild. Signerad Lorenzo. Oil on canvas, 52x100 cm, outer dimensions including frame: 74x122 cm,
Oidentifierad konstnär. Italiensk kustbild. Signerad Lorenzo. Olja på duk, 52x100 cm, yttermått inklusive ram: 74x122 cm
700
SEK 900
Monday June 20 2022
at 19:39:22
700 kr
500 kr
600 kr (Robot)
800 kr