KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797443
nr 1479 7443
Oidentifierad konstnär. Interiör. Signerad Bertilsson. Olja på duk, 61x51 cm, yttermått inklusive ram: 77x67 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:24:27
15/7 10:33:23