KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914066
nr 1391 4066
Oidentifierad konstnär. Interiör. Ej signerad. Olja på pannå, 25x18, yttermått inklusive ram: 40x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:25:57
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)