KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509055

nr 1250 9055

Oidentifierad konstnär. Ingarö. Signerad. Olja på duk, 64x110 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 29 april 2019
kl 20:59:48