KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343012
nr 1534 3012
Oidentifierad konstnär. Häst. Signerad, G. S, daterad 1917. Olja på pannå. Bildmått: 18x26, oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:23:22
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr