KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14608169
nr 1460 8169
Oidentifierad konstnär. Gitarrspelar. Signerad Frohm. Olja på duk, 54x45cm, yttermått inklusive ram: 70x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:13:38
10/4 15:22:20
100 kr
11/4 03:15:23