KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13249413
nr 1324 9413
Oidentifierad konstnär. Gettlinge, Öland. Signerad J. N, 33. Olja på duk, 79x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:31:32
100 kr
150 kr
250 kr
400 kr
450 kr
500 kr