KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861191

nr 1286 1191

Oidentifierad konstnär. Getter. Ej signerad. Olja på duk, 41x33 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:02:16