KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967155
nr 1396 7155
Oidentifierad konstnär. Gata. Signerad K Lundborg, daterad -35. Olja på duk, 49x44, yttermått inklusive ram: 65x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:32:12
10/5 08:00:16