KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003106
nr 1400 3106
Oidentifierad konstnär. Gårdsmotiv med hästar. Signerad. Olja på duk, 66x81 cm, yttermått inklusive ram: 81x95 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:21:26
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr