KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145279
nr 1414 5279
Oidentifierad konstnär. Furse. Signerad, daterad 76, hamn. Olja på duk, 33x40cm, yttermått inklusive ram: 53x61cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:09:52
150 kr
200 kr
300 kr