KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815282
nr 1281 5282
Oidentifierad konstnär, fruktstilleben. Ej signerad. Olja på duk, 46x63 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:10:59
100 kr
150 kr