KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12871452
nr 1287 1452
Oidentifierad konstnär. Flodlandskap med fiskare. Signerad CB -94. Olja på duk, 46x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:07:19
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)