KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944452
nr 1194 4452
Oidentifierad konstnär. Flicka med fåglar. Signerad, omkring 1900. Olja på duk, 44x24 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:47:41
800 kr
1.300 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)