KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778129
nr 1377 8129
Oidentifierad konstnär. Flicka med docka. Signerad Rozsack. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: ca 88x76 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:51:46
3/2 02:56:20
350 kr
5/2 08:49:39