ART / Oil paintings / Oil painting 13229407
nr 1322 9407
OIL PAINTING
unidentified artist. Old fisherman, Signerad B Berggren. Oil on canvas, 40x35 cm,
Oidentifierad konstnär. Fiskargubbe, Signerad B Berggren. Olja på duk, 40x35 cm
600
SEK 300
Monday April 27 2020
at 18:45:09
23/4 13:46:07