KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636768
nr 1363 6768
Oidentifierad konstnär. Fiskare. Signerad, daterad -1897. Olja på duk, 35x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:26:05
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr