KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14471001

nr 1447 1001

Oidentifierad konstnär. England ca 1820, Vandringsman, Monogramsignerad TCR. Olja på duk. 91x68 cm. Yttermått inklusive ram: 112x87 cm

måndag 7 februari 2022
kl 18:53:28