KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327102
nr 1332 7102
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, träd. Olja på duk, 100x120 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:37:24
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)